| Oravatonni | Mynärastit | Satarastit | Harjoituspaketit | Harjoituspäiväkirja | IRMA     |      MS Parma |

MS-52

Mynämäen suunnistajat -52 ry

Ratamestariryhmien sähköpostit

1. Tasanen Harri   harri.tasanen@hotmail.fi
2. Eura V-M   vesa.matti.eura@gmail.com
3. Ritasalo Timo   timoritasalo@hotmail.com
4. Andersson Heikki   heikki.andersson@iki.fi
5. Helander Mika mika.helander@dnainternet.net
6. Keskitalo Markku   m.keskitalo@dnainternet.net
7. Vainio Asko  asko.vainio@tilikiinteisto.fi
8. Stenberg Heikki  heikki.stenberg@dnainternet.net
9. Rantanen Reima   reima.rantanen@dnainternet.net

Tulokset hoitaa:

  • veiviita@netti.fi  MUISTA LÄHETTÄÄ AJOISSA!
  • heikki.andersson@iki.fi (varalla)

Ratatulostus:

  • elinat.heinonen@gmail.com MUISTA LÄHETTÄÄ AJOISSA!
  • jj.jokila@dnainternet.net (varalla)

MUISTA: RATATIEDOSTOT JA POHJANA KÄYTETTY OCAD-KARTTA LÄHETETÄÄN SAMALLA KERRALLA SEKÄ ELINALLE, ETTÄ VEIJOLLE!