| Oravatonni | Mynärastit | Satarastit | Harjoituspaketit | Harjoituspäiväkirja | IRMA     |      MS Parma |

MS-52

Mynämäen suunnistajat -52 ry

Ratamestarit

KAUDEN LOPUSSA PALKITAAN ANSIOITUNEIN RATAMESTARI!

SIIS LAATU YKKÖSEKSI!

Alleviivattu toimii ryhmänsä ja pelastustoimen johtajana

  1. Tasanen Harri, Määttä Mikko, Eeva Esa, Tasanen Tomi, Tuokko Esa, Suuronen Marko, Virtanen Kari
  2. Eura V-M, Etu-Huitti Arto, Laine Matti, Lapila Pekka, Helander Mika, Heikelä Pekka, Sipilä Matti
  3. Ritasalo Timo, Salonen Ari, Viitasalo Veijo, Tenho Jarkko, Hynnä Hannu, Stålström Janne
  4. Andersson Heikki, Hämäläinen Sami, Talvinen Arto, Valtonen K & A, Kojola N&L
  5. Tuomola Kari, Heikkilä V, Ankelo Jyrki, Vannas Hannu, Leino Urpo, Heikelä Pertti, Nyman Jaakko
  6. Sulonen Pertti, Mäkipää Olli, Jokila Juha, Koivuniemi Anna-Sofia, Koivuniemi Antti, Vainio Asko, Rannikko Sauli
  7. Keskitalo Markku, Laine Sanna, Marttila Jari, Laaksonen P, Lemmetti Markku, Keskitalo Jussi, Niemi Reijo
  8. Laavainen Matti, Vainio Antti, Vainio Eero-Matti, Juntunen Sari, Rantanen E & E & N & K, Lainema Ilkka, Aaltonen Jaakko
  9. Stenberg Heikki, Stenberg Tuomo, Antikainen Maippi, Mäkelä Marko, Katajamäki Petri ja Emma
  10. Rantanen Reima, Lumiainen Jyrki ja Anni, Rantanen Pirjo, Heinonen Jukka, Talvitiet

Suunnistuskouluvastaavat:  Reima R,Mari M, Henna-Mari M, Heidi S, Maippi A, Jyrki A, Vesku ja Sonja E, Jukka H.

Pysu: Asko, Kari

 

Päivä Paikka rtm ryhmä   Muuta / aihe
10.4. Seppälä 3
24.4. Kukonharja 4  Pariviesticup      STPU    1:7500
1.5. Urheilukeskus 5  Sprintti   Pariviesticup    Pyöräsuunnistus
8.5. Paijula 8
15.5. Lammasvuori 10
22.5. Varppeenkallio 6  Rogaining
29.5. Vainionpohja 3  Pariviesticup    1:7500
5.6. Kalela 7
12.6. Rästäsmäki 1  Pariviesticup    1:7500
26.6. Mustakulma 4
3.7. Pitkämäki 1
10.7. Mähkärlä 5
17.7. Noltti 3
24.7. Motelli 1  RR + TR tarjolla; VS-krv 1
31.7. Falkinkoski 2
7.8. Varppeenkallio 9
14.8. Halisoja 8
21.8. Kukonharja 6  RR+TR;  TuS - VaRa seuraottelu
28.8. Masku 10  Sprintti
4.9. Alakylä 9  Pyöräsuunnistus
11.9. Kalela 7  Rogaining
18.9. Varvanummi 2
25.9. Krouvinnummi th 4
2.10. Seurala 5  Rogainng yö klo 19 alk.