| Oravatonni | Mynärastit | Satarastit | Harjoituspaketit | Harjoituspäiväkirja | IRMA     |      MS Parma |

MS-52

Mynämäen suunnistajat -52 ry

Laurin Iltahölkkä – Kari Tuomolan muistojuoksu, tulokset

Kari Tuomolan muistojuoksun lähtö on tapahtunut

Laurin Iltahölkkä - Kari Tuomolan muistojuoksu, tulokset:

Hölkkä 7 km: 1) Mika Lindroos Turku 29.59, 2) Jari Saari Hinnerjoki 31.13, 3) Ville Kyläkoski Naantali 33.57, 4) Jouni Saloniitty Raisio 35.12, 5) Merja Ääri Säkylä 36.28, 6) Henna-Maria Jalonen Mynämäki 37.10, 7) Jenni Haapasalo Koski TL 39.03.

Hölkkä 3,5 km: 1) Tero Mäkinen Turku 14.50, 2) Timo Viitala Raisio 18.00, 3) Minna Loukonen Masku 18.08, 4) Kalervo Moukolainen Lokalahti 18.40, 5) Susanne Lahdenperä Turku 19.03, 6) Jari lamminen Mynämäki 19.20, 7) Tapio Vähä-Kouvola 20.07, 8) Tuija Vilppola Tuomilinna 21.33, 9) Heimo Suovanen Turku 22.12, 10) Pauli Arbelius Turenkin 23.17, 11) Katja Saloniitty Raisio 25.12, 12) Minna lamminen Mynämäki 26.02, 13) Raija Laaksonen Mynämäki 30.15, 14) Liisa Arbelius Turenki 35.42.

Miehet yleinen 7 km: 1) Janne Heikelä Mynämäki 36.47, 2) Jarkko laiho Mietoinen 40.15.

Naiset yleinen 7 km: 1) Anne Halkivaha Turku 30.42, 2) Helena Slama Lieto 37.10, 3) Bella Laiho Turku 40.15, 4) Eija Varjonen Mynämäki 47.35, 5) Päivi Lähde Turku 49.15, 6) Kati Vieno Raisio 49.16.

Miehet 45 7 km: 1) Jari Keskinen Turku 29.09, 2) Nicke Andersson Tuomilinna 34.14, 3) Jorma Tiiri Loimaa 36.55, 4) Aappo Kontu Mynämäki 40.12.

Naiset 45 3,5 km: 1) Anne Saari Hinnerjoki 15.56, 2) Tarja Grönlund Masku 16.55, 3) Nerja Sätilä-Merta 17.33, 4) Anne Kinnunen Masku 18.21, 5) Reetta Kyläkoski Naantali 20.12, 6) Päivi Slama Lieto 21.30.

Miehet 60 3,5 km: 1) Pekka Leppänen Mellilä 14.27, 2) Alpo Viitaharju Turku 14.56, 3) Harri Nurmi 15.07, 4) Arto Alaspää Seinäjoki 15.32, 5) Alpo Gustafsson Turku 16.41, 6) Keijo Lamminpää Nousiainen 16.57, 7) Reijo Auranen Masku 17.09, 8) Timo Kujanpää Turku 19.00, 9) Tapani Lehto Nousiainen 21.14, 10) Sauli Hernelahti Turku 21.33, 11) Timo Peltomaa Karjaa 23.40.

Tytöt 15 3,5 km: 1) Reetta Ääri Säkylä 20.12.

Pojat 15 3,5 km: 1) Janne Heinonen Nousiainen 17.07, 2) Artturi Lievonen Masku 17.30.

Sauvakävely 3,5km: 1) Teuvo Hietamäki Raisio 35.12, 2) Henri Runola Turku 35.12

Muutama kuva