| Oravatonni | Mynärastit | Satarastit | Harjoituspaketit | Harjoituspäiväkirja | IRMA     |      MS Parma |

MS-52

Mynämäen suunnistajat -52 ry

Laurin hölkkä 2012 tulokset

M yleinen. 8Km seura Nimi numero aika
1 MS-52 Vainio Antti 150 28.48
2 FMR Klasila Janne 127 30.28
3 Valtolan Vire Vainio Eero-Matti 151 30.32
4 Nousiainen Merenlehto Jaani 129 31.06
5 TuWe Ristimäki Jussi 141 31.14
6 Kortelan Ryhti Jalo Mika 145 32.35
7 Raisio Orava Lauri 113 36.10
8 TuUl Reijonen Jorma 117 38.16
9 Turku Varjonen Jakke 123 39.55
N yl. 8Km seura Nimi numero aika
1 Kokemäki Ranta Johanna 144 42.05
2 Maskun Jääkarhut Pursiheimo Maria 122 48.17
M45, 8km seura Nimi numero aika
1 Herwood Gym Strömsholm Rolle 121 32.00
2 FMR Uotila Jaakko 143 33.22
3 UlKi Rahikka Hannu 154 33.49
4 HinnYr Saari Jari 146 34.45
5 Turku Lehtonen Jouko 133 35.03
6 ÅIFK Myrberg Carl 97 37.54
7 Mynämäki Suolahti Yrjö 138 43.58
N40, 4km seura Nimi numero aika
1 TuUl Pessi Pia 103 18.03
2 HinnYr Saari Anne 147 19.41
3 TYKS Niemelä Sirkka 10 20.49
4 LiedLu Lehtonen Tuija 140 21.20
5 Pike Ailanto Pirjo 116 21.43
6 Turku Lehtonen Eija 132 25.43
7 Turun Valpas Karttunen Tuula 130
M60 4km seura Nimi numero aika
1 NoSu Lamminpää Keijo 134 17.40
2 VSVU Intovuori Lauri 105 18.31
3 LiedLu Lipponen Eino 139 18.42
4 TVUl Vahtera Erkki 153 22.18
5 SVKMK Alin Esa 12 22.23
6 VSVU Tunnela Pentti 126 22.32
7 MaskKa Laakola Antti 119 24.31
P13, 4km seura Nimi numero aika
1 Herwood Gym Strömsholm Robert 120 16.18
2 Raisio Jalonen Kassu 102 18.46
Hölkkä 4km seura Nimi numero aika
1 ÅIFK Sandberg Thomas 125 17.34
2 Rusko Montola Jukka 149 18.00
3 ÅIFK Meierjohann Axel 124 19.09
4 Raisio Saloniitty Jouni 136 19.48
5 Mynämäki Anttila Mikko 137 22.15
6 Maratonkoulu Pori Orlow Hans 104 22.41
7 Mynämäki Heinonen Tuomas 110 23.52
8 Raisio Hietamäki 142 25.00
9 Vantaa Arbelius Liisa 190 25.09
10 Raisio Ellä Heikki 178 25.22
11 KusVu Karttunen Veikko 128 30.03
12 Mynämäki Laaksonen Raija 152 33.04
13 Mynämäki Pöyry Sari 131 46.11
14 Nurmijärvi Lind Usko 109 46.11
Hölkkä 8km seura Nimi numero aika
1 LiedLu Lindroos Mika 96 33.45
2 FMR Hautala Jari 107 35.15
3 MaskKa Auranen Reijo 101 36.55
4 Turku Aalto Jouni 98 37.12
5 SäkVU Alanko Jussi 114 37.41
6 Mynämäki Sundell Arno 112 37.50
7 Turku Viitaharju Alpo 108 38.32
8 Uusikaupunki Kuusisto Juha 118 40.33
9 MynI Tokoi Juha 135 41.38
10 Raisio Viitala Timo 111 43.40
11 VSVU Tiiri Jorma 11 47.10
12 Naantali Moukolainen 148 47.23
Sauvakävely 4km seura Nimi numero aika
1 Vantaa Arbelius Pauli 2 38.14
2 MMP Runola Henri 156 41.08
3 Mynämäki Salonen Sakari 155 41.08
4 Ruskon Yritys Soon Keijo 115 46.11