| Oravatonni | Mynärastit | Satarastit | Harjoituspaketit | Harjoituspäiväkirja | IRMA     |      MS Parma |

MS-52

Mynämäen suunnistajat -52 ry

Laurin hölkkä 2013 tulokset

LAURIN HÖLKKÄ
     
 9.8.2013 Mynämäen Urheilukeskus
Naiset YL, 8 KM   seura Nimi numero aika
1 TuUl Hanna Santavuori 180 36,34
2 Rauma Kati Haromo 138 39,45
3 HinnYr Anne Saari 190 39,49
4 OripVe Jenni Halkivaha 128 41,19
5 Kokemäki Johanna Ranta 140 42,37
6 Mynämäki Satu Roivainen 201 46.10
7 Masku Maria Pursiheimo 199 52,53
Miehet YL, 8 KM seura Nimi numero aika
1 MsParma Peeter Pihl 120 28.30
2 FMR Henri Ansio 173 28,46
3 MsParma Arto Talvinen 187 29,25
4 Nousiainen Jaani Merenlehto 184 30.30
5 ValVi Eero-Matti Vainio 193 31,02
6 TuWe Jussi Ristimäki 204 31,21
7 Ko-Ry Mika Jalo 141 31,43
8 Raisio Mika Kaivonen 145 32,24
9 Liedon Luja Mika Lindroos 205 33,01
10 RaisKu Jere Blom 176 33.20
11 LitLat Niko Lankinen 142 33,39
12 FMR Janne Ruohonen 144 34,01
13 Nousiainen Samuli Blom 175 36,06
14 ValVi Antti Koivuniemi 192 40,13
N 40, 4 KM seura Nimi numero aika
1 Liedon Luja Sari Koivu 191 17,56
2 VSVU Teija Toivonen 114 18,16
3 Turku Pia Pessi 105 19,22
4 HinnYr Merja Valtanen 172 20,15
5 Mynämäki Minna Kuusela 149 22,21
6 Paimio Maria Laine 102 26,27
M 45, 8 KM seura Nimi numero aika
1 VSVU Reijo Savioja 178 31,12
2 Mellilä Pekka Leppänen 110 31,51
3 FMR Jaakko Uotila 143 32,48
4 HinnYr Jari Saari 197 34,45
5 Uusikaupunki Kari Yli-Pentti 119 35,17
6 Turku Jarno Pursiheimo 200 35,23
7 Uusikaupunki Hannu Rahikka 118 35,39
8 MurTe Petri Santavuori 183 36,34
9 LaJy Antti Mustonen 174 37,23
10 Turku Seppo Noppee 208 41,33
11 ValSu Pekka Rosendahl 103 49,07
M 60, 4 KM seura Nimi numero aika
1 VSVU Harri Elovaara 112 17,14
2 NoSu Keijo Lamminpää 189 17,51
3 VSVU Ari Jussila 106 18,11
4 VSVU Lauri Intovuori 104 18,42
5 Rauma Reima Suominen 126 20,15
6 Rauma Reino Mäki 177 25,26
7 MaskKa Reima Mäkinen 195 26,39
P 16, 4 KM seura Nimi numero aika
1 MsParma Aleksi Hellman 117 17,02
2 Forssa Mikko Salmela 122 17,29
T 13, 4 KM seura Nimi numero aika
1 Liedon Luja Helena Slama 202 22,33
2 MynI Eveliina Rekola 148 24,36
3 Paimio Mathilda Emet 101 28,08
Hölkkäsarja 4 KM   seura Nimi numero aika
1 ÅIFK Thomas Sandberg 116 17.20
2 Lapin Salama Miika Tuominen 127 17,31
3 Liedon Luja Mauri Mikkola 123 17,43
4 Raisio Jouni Saloniitty 182 19,44
5 ÅIFK Axel Meierjokaua 115 20,31
6 Koski TL Petri Haapasalo 130 21,12
7 Raisio Timo Viitala 146 22,12
8 Liedon Luja Päivi Slama 203 22,59
9 VSVU Juha Mäenpää 147 23,29
10 Pori Jonna Leppänen 111 23,45
11 Turenki Liisa Arbelius 135 24,07
12 VSVU Sauli Hernelahti 194 24,53
13 Raisio Teuvo Hietamäki 179 25,35
14 Turenki Pauli Arbelius 134 27,44
15 Turun Valpas Reijo Parkkola 198 30,33
16 Raisio Katja Katila 181 30.50
17 Mynämäki Niina Viitala 132 32.50
17 Mynämäki Veera Svensk 133 32.50
18 Mynämäki Raija Laaksonen 188 33,21
19 Nurmijärvi Usko Lind 137 46,17
Hölkkäsarja 8 KM seura Nimi numero aika
1 Marttila Pekka Kujanpää 113 35,46
2 VSVU Seppo Kivistö 107 37.00
3 Naantali Pertti Kalliola 131 37,42
4 MsParma Vesa-Matti Eura 196 37,53
5 Turku Jouni Aalto 186 38,25
6 Forssa Jarkko Salmela 121 38,55
7 Rauma Petri Haromo 139 39,21
8 Mynämäki Tomi Penttilä 185 42,12
9 RS Markku Heinonen 108 47,01
10 VSVU Jorma Tiiri 124 48,39
Sauvakävely seura Nimi numero aika
1 MMP Henri Runola 206 46,17
1 Rusko Keijo Soon 207 46,17