| Oravatonni | Mynärastit | Satarastit | Harjoituspaketit | Harjoituspäiväkirja | IRMA     |      MS Parma |

MS-52

Mynämäen suunnistajat -52 ry

Laurin iltahölkkä 11.8.2017 tulokset

8km M YL
Numero Sukunimi Etunimi Seuralyhenne Seura Paikkakunta Aika
256 Merenlehto Jaani Nousiaisten Susi Nousiainen 32,02
226 Jalo Mika Rauma 34,06
239 Saari Juuso HinnYr Hinnerjoen Yritys 34,35
217 Rantala Eero Atlas Fysio Laitila 34,40
255 Hieta Reima Lieto 41,32
8km N YL
Numero Sukunimi Etunimi Seuralyhenne Seura Paikkakunta Aika
223 Pakola Jonna Koski TL 36,33
230 Halkivaha Anne Team Raju Team Raju Turku 37,02
237 Lopatarova Tereza Chech Chech Republic 42,22
8km HÖLKKÄ
Numero Sukunimi Etunimi Seuralyhenne Seura Paikkakunta Aika
261 Lindroos Mika FMR FMR Turku 35,25
249 Heikelä Janne Mynämäki 42,03
257 Tuokko Esa Lemu 42,19
262 Aalto Jouni Team Raju Turku 43,25
235 Andersson Nicke Piispanriski 44,08
4km HÖLKKÄ
Numero Sukunimi Etunimi Seuralyhenne Seura Paikkakunta Aika
221 Mikkola Mauri LIELU Liedon Luja Raisio 17,32
219 Elovaara Jonna VSVU VSVU Halikko 18,20
258 Mäkinen Tero Turku 19,01
250 Laiho Jarkko Mietoinen 20,45
246 Viitala Timo Raisio 23,03
253 Sjöholm Jari Turku 23,25
228 Majala Sini Mynämäki 24,10
233 Arbelius Liisa Turenki 24,15
236 Vilppola Tuija Piispanristi 24,25
231 Arbelius Pauli Turenki 26,13
248 Hernelahti Sauli VSVU VSVU Turku 26,13
241 Laaksonen Raija Mynämäki 34,55
232 Hietamäki Teuvo Raisio 35,17
247 Lind Usko Nurmijärvi 44,17
251 Runola Henri VSVU VSVU Lieto 44,17
263 Soon Keijo RuYritys Ruskon Yritys Rusko 44,17
8km M45
Numero Sukunimi Etunimi Seuralyhenne Seura Paikkakunta Aika
238 Saari Jari Team Raju Hinnerjoki 36,41
215 Malmberg Esa VSVU Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat Merimasku 38,35
220 Myrberg Carl ÅIFK ÅIFK Turku 39,37
242 Viitaharju Alpo Team Raju Team Raju 40,17
254 Anttila Timo Helsinki 40,47
4km N45
Numero Sukunimi Etunimi Seuralyhenne Seura Paikkakunta Aika
243 Koivu Sari Liedon Luja Liedon Luja Turku 18,1
244 Valtanen Merja Team Raju Team Raju Hinnerjoki 19,28
240 Saari Anne Team Raju Team Raju Hinnerjoki 19,5
4km M60
Numero Sukunimi Etunimi Seuralyhenne Seura Paikkakunta Aika
229 Rämö Miteko VSVU VSVU Turku 16,51
216 Elovaara Harri VSVU VSVU Salo 17,25
252 Halkivaha Erkki Oripää 18,15
225 Yli-Pentti Kari Uusikaupunki 18,18
222 Alaspää Arto Häjyt Seinäjoki Seinäjoki 18,31
218 Valtonen Esko VSVU VSVU Salo 18,55
259 Kontu Aappo MPK Mynämäki 20,21
234 Lamminpää Keijo No-Su Nousiaisten Susi Nousiainen 20,56
260 Kontu Mauri UKK Uki 21,57
227 Lehto Tapani VSVU VSVU Nousiainen 25,15
264 Mäkinen Reima Team Raju Team Raju Turku 25,23
265 Suovanen Heimo Turku 27,27
4km P13
Numero Sukunimi Etunimi Seuralyhenne Seura Paikkakunta Aika
224 Heinonen Janne MS-52 MS-52 Nousiainen 22,08
TAPAHTUMAAN OSALLISTUI 50 JUOKSIJAA